Lakros - sportovní přípravka

Hlavní trenérka: Anna Votrubcová
kontakt: andula@lacrosse.cz, tel. 723 584 278

Naše koncepce sportovek pro nejmenší vychází ze sokolských základů a hodnot. Rádi zkoušíme s dětmi nové věci, aby si osahaly co nejvíce sportů a zjistily, co je baví nejvíce. Kromě sportování se na začátku a na konci tréninku scházíme, hodnotíme a předáváme si určité téma.
Ve věku 4-5 let si děti u nás vyzkouší běhání, skákání, koordinaci, různé hry a učí se spolupracovat ve skupině. Starší děti kolem 5-7 let již používají na tréninku více lakrosku a připravují se na lakrosové tréninky.

Začínáme trénovat ve středu 13. září 2023.

V sezóně 2023/24 otevíráme 2 kurzy:

Všeobecná sportovní přípravka: středa 16-17 hod.
Sportovní přípravka lakrosu: středa 17-18 hod.

Pro koho jsou sportovky určené:
Děti ve věku 4-7 let.

Kde trénujeme:

Tréninky probíhají ve sportovním areálu u ZŠ (Nad Parkem 1180), kde se nachází tartanový povrch. V areálu jsou dostupné toalety a pitná voda z kohoutku. Snažíme se trénovat co nejvíce venku.

V případě deště a velké zimy trénujeme v čase 16:30-17:30 hod. v Sokole Zbraslav (U lékárny 597).

S rodiči jsme v kontaktu přes Whatsapp skupinu.

Co s sebou:

Vhodné oblečení dle počasí, v teplých dnech doporučujeme kšiltovku a namazat opalovacím krémem. Dále je potřeba láhev s pitím a sváča. Zkuste dát dětem cca 20 minut před tréninkem banán či jinou energetickou svačinku, aby na tréninku měly sílu a nebyly hladové.
Hlavní trenérka: Anna Votrubcová
kontakt: andula@lacrosse.cz, tel. 723 584 278

V sezóně 2023/24:

• Sportovní přípravka lakrosu: středa 16:30-17:30 hod.
Pro koho jsou sportovky určené:

• Děti ve věku 4-7 let.
Kde trénujeme:

S rodiči jsme v kontaktu přes Whatsapp skupinu.

Co s sebou:

Více informací najdete také na https://lakroszbraslav.cz/ a na facebookových stránkách Lakros Zbraslav.