Společenské centrum PARKET

Nové sportovní a společenské centrum PARKET vzniklo rozsáhlou rekonstrukcí z bývalého kinosálu T.J.Sokol Zbraslav a to za přispění MŠMT, Magistrátu hl.m.Prahy a MČ Praha Zbraslav. Naším cílem bylo rozšířit kapacitu sportovišť Sokola o sál, který zajistí unikátní podmínky pro taneční a jiné pohybové aktivity členů našich oddílů a také pro akce dalších spolků či organizací. Sál je bezbariérový a - i když to díky situaci nebylo jednoduché - slavnostně jsme ho otevřeli 9. září 2020 za účasti sponzorů, pozvaných hostů a veřejnosti.

Sál PARKET nabízí reprezentativní velký prostor s parketovým povrchem o rozměrech 18 x 11m k tanečně laděným aktivitám nebo pro pořádání kulturních a společenských akcí až pro 249 účastníků. V případě přednášky, divadelního představení, koncertu nebo společenského večera můžeme poskytnout také kapacitu pro 150 sedících diváků  - během krátké chvíle umíme sál proměnit pomocí mobilního hlediště s pohodlnými čalouněnými sedadly. K dispozici je také kvalitní audiotechnika s možností ozvučení také foyer nebo balkonu.

Jaké aktivity a kurzy můžete u nás využít?
Nabízíme pestrou nabídku sportovních aktivit. Podívejte se na náš ROZVRH
Často pořádáme své vlastní nebo hostíme velkolepé  AKCE .
Zde najdete všechny naše KURZY.
A tohle jsou naši TRENÉŘI.

Máte zájem vést pod křídly Sokola Zbraslav skupinu dětí či dospělých v nějaké chybějící aktivitě?
Zavolejte nám na tel 605 959 740 nebo napište na zbraslav@sokol.eu

Jaké akce pro vás v sále PARKET připravíme ?

Ples, karneval, taneční večer
Divadelní představení, koncert, přednáška
Konference – podle požadavku ve velkých či menších prostorách
Covid konference
Svatební oslava, večírek, společenská párty
Sportovní soutěž, vystoupení

Detailní informace k možnostem sálu a jeho jednotlivým variantám najdete v prezentaci  [ZDE].