Rozvrh sálu Parket pro sezónu 2023 / 2024

Upozornění: Uvedené časy se mohou ve vyjímečných případech v prvních týdnech září ještě drobně měnit - v takovém případě Vás budeme informovat zde na stránkách nebo prostřednictvím jednotlivých vedoucích oddílů.

• Odkazy na informace k jednotlivým oddílům naleznete ZDE.
  • Informace k platbám oddílových a členských poplatků ČOS jsou ZDE.

AKCE PARKETU 2023/24

Baletní představení ZUŠ Zbraslav

V neděli 10. ledna od 8.00 již po několikáté hostíme baletní představení ZUŠ Zbraslav. Přijďte se pokochat krásnými výkony malých i velkých baletních talentů.

Koncert Big Band Biskupská

9.prosince hostíme v našem sále tradiční Vánoční swingový koncert. Přijďte se naladit! Vstupenky k dostání na odboru kultury Zbraslav nebo v Dětském domově Charlotte Masarykové. Více informací o koncertu ZDE

Pravidelné nedělní tančírny

Každá druhá neděle se pro vás může stát krásným tanečním zážitkem! Přijďte si zatančit mezi stejně naladěné tváře a oprašte si své taneční dovednosti v rytmu waltzu, rumby, jivu či dalších tanců. Kompletní informace o tančírnách a jejích termínech najdete ZDE.