NAŠE NEJBLIŽŠÍ AKCE PRO VÁS

25. května Taneční soutěž Zbraslavský žebříček
Fotografie z březnového dětského karnevalu najdete v [ NAŠÍ GALERII ]

JAK SI ZACVIČIT DOMA?

Pro všechny, kdo řeší doma potřebu pohybu a rychlého protažení těla - ať už jde o zpestření sedavého způsobu práce z domova, o cvičení vhodné pro školáky s online výukou nebo pohybové aktivity doma s malými dětmi - pro všechny má Sokol svůj Youtube kanál se seriálem CVIČÍM SE SOKO LEM, kde můžete najít krátká názorná videa pro všechny věkové skupiny - i pro malé děti 2-6 let, děti na distanční výuce, Home workout, jógu a meditaci nebo návody pro správné trénování konkrétních cviků. #cvicimsesokolem

Taneční a společenský sál PARKET je výsledkem naší několikaleté snahy o oživení řadu let téměř nepřístupného kinosálu Sokola Zbraslav, který byl v posledních letech využívaný jako zázemí Černého divadla. Nové sportovní a společenské centrum s názvem PARKET vzniklo rozsáhlou rekonstrukcí tohoto reprezentativního prostoru a to za přispění MŠMT, Magistrátu Hlavního města Prahy a MČ Praha - Zbraslav. Naším cílem bzlo rozšířit kapacitu sportovišť Sokola o sál, který zajistí unikátní podmínky pro taneční a jiné pohybové aktivity členů našich oddílů a také pro akce dalších spolků či organizací. Sál je bezbariérový a - i když celková situace v době rekonstrukce opravdu nebyla jednoduchá -podařilo se PARKET slavnostně otevřít na začátku sezóny 2020/2021.

Více informací o PARKETU, včetně informací pro zájemce o pronájem naleznete ZDE.

Nábor dětí se zájmem o míčové hry

Hledáme školáky - chlapce i děvčata od 10 let do 13 let - se zájmem o míčové hry. Rádi byste si zahráli malou házenou, basket, přehazku, florbal, vybíjenou a jiné hry a hříčky s míčem, ale chybí Vám spoluhráči?  Nevěnujeme se sportům závodně, ale snažíme se, aby děti hraní bavilo, nebály se pohybu ani nahrávky, naučily se základy míčových her, pochopily co to je spolupráce v týmu a třeba i našly nové kamarády jinde, než u počítače.

Pokud tedy jste těmi, které hledáme, napište na e-mailovou adresu naší cvičitelky Olgy Vlasákové - oluskah@seznam.cz.

Hrajeme spolu každý čtvrtek vždy od 19 do 20 hodin. Přijdte se podívat, můžete s sebou přivést i další kamarády, pokud budou mít také zájem se přídat.

Za oddíl míčových her - Ota a Ola

Jaký další kroužek by Vás zajímal pro vaše děti?

basketbal 1 665 43%
florbal 1 148 30%