Atletický víceboj Sokola Zbraslav je za námi

Jarní atletický víceboj Sokola Zbraslav přivedl v sobotu 28. května na hřiště celkem 21 odhodlaných závodníků, kteří dorazili s vydatnou podporou rodičů, prarodičů a dalších fanoušků. Letošní rok jsme naše závody zařadili do mezinárodního týdne pohybu Move Week, který má za cíl rozhýbat 100 milionů Evropanů. Děti soutěžily o medaile ve čtyřech tradičních disciplínách - sprintu, hodu míčem, skoku do dálky a v dlouhém vytrvalostním běhu. Počasí závodům přálo a díky dobrovolníkům z řad rodičů vládla celé dopoledne na hřišti dobrá nálada a úsměvy. Děti přes rok pilně trénovaly a tak běhaly rychleji, házely s větší silou a doskočily opět o něco dále než loni.

Po sečtení pořadí z jednotlivých disciplín jsme rozdali všem statečným závodníkům diplomy a těm nejlepším v jednotlivých kategoriích také bronzové, stříbrné a zleté medaile a drobné odměny. Gratulujeme všem vítězům, ale také těm, kteří sice medaili nezískali, ale bojovali ze všech sil až do posledních metrů vytrvalostního běhu. Děkujeme rodičům za vítanou pomoc při závodech, za trpělivost při závěrečném přepočítávání výsledků a za dobrou náladu a hlasité povzbuzování nejen svých dětí, ale i jejich kamarádů. Poděkování patří opět také pomocníkům - Míše Havelkové, Karolíně Vorlové, Veronice Filařové a Martinu Havelkovi.

Odkaz na fotogalerii ze závodů je  [zde]. za část fotografií děkujeme paní Simoně Hývnarové.

Otakar Vlasák, Sokol Zbraslav

 

Kontakty

Poděkování

Na činnost  TJ Sokol Zbraslav přispívají a na rekonstrukci víceúčelového sálu PARKET se podíleli:

Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Hlavní město Praha a Městská část Praha-Zbraslav.

            

 

Partneři vybavení sálu