Zbraslavský lakros zahajuje 5. sezónu

Zbraslavský lakrosový oddíl na konci loňského školního roku úspěšně zakončil svou již čtvrtou sezónu  Hráči Sokola Zbraslav se v ní účastnili juniorské boxlakrosové a dětské intekrosové ligy ve dvou věkových kategoriích a vedli si výborně.  V interkrose obsadily týmy do 9 let 1. a 2. místo, starší děti vybojovaly druhé místo v interkrosu i boxlakrosu. Řada hráčů získala také individuální ocenění.
Pátou sezónu lakrosisté zahájili soustředěním v rekreačním areálu Poslův Mlýn u Doks. Pro víc než 30 dětí trenéři a vedoucí z řad rodičů připravili nabitý program plný kondičních a lakrosových tréninků, dále zážitků a dobrodružství.
Pravidelné tréninky začaly hned první zářijový týden. Přišlo na ně i několik nových dětí, které mají chuť naučit se hrát lakros a stát se posilou týmu. Lakrosové tréninky probíhají stejně jako loňský rok v úterý a ve středu v tělocvičně Sokola. Každé pondělí můžou hráči zlepšit svou kondici s trenérem kanoistiky Davidem Kotrčem. Novinkou je, že malí a starší hráči trénují odděleně, což určitě zkvalitní přípravu na všechny turnaje. Na jaře v příštím roce začnou zbraslavské děti navíc hrát vedle interkrosu a boxlakrosu ještě fieldlakros. A protože děti rostou, budou v této sezóně nastupovat do turnajů už ve třech věkových kategoriích. Trenérská sestava zůstává stejná - hlavní trenérkou je Anna Dočkalová, boxlakros trénuje především zkušený bývalý hráč Vladimír Beran. V loňské sezóně získal zbraslavský lakros cennou trenérskou posilu - bývalého lakrosového brankáře Vladimíra Kříže. Dalšími trenéry jsou Lenka Dočkalová, Jiří Obraz a Jiří Feik.

Zbraslavský lakrosový oddíl na konci loňského školního roku úspěšně zakončil svou již čtvrtou sezónu.  Hráči Sokola Zbraslav se v ní účastnili juniorské boxlakrosové a dětské intekrosové ligy ve dvou věkových kategoriích a vedli si výborně.  V interkrose obsadily týmy do 9 let 1. a 2. místo, starší děti vybojovaly druhé místo v interkrosu i boxlakrosu. Řada hráčů získala také individuální ocenění.

Pátou sezónu lakrosisté zahájili soustředěním v rekreačním areálu Poslův Mlýn u Doks. Pro víc než 30 dětí trenéři a vedoucí z řad rodičů připravili nabitý program plný nejen kondičních a lakrosových tréninků, ale i dalších zážitků a dobrodružství.