Zbraslavské létohry 2023 - ZRUŠENY

EDIT: Zbraslavské létohry se bohužel v letošním roce neuskuteční kvůli nízkému počtu přihlášených týmů.

Abychom mohli soutěž pro příští rok vyladit tak, aby přilákala opět větší počet rodinných týmů, prosíme Vás o vyplnění následujícího krátkého dotazníku: Google formulář zde

A je to tu! Již třetí ročník sportovního desetiboje startuje v sobotu 10.června 2023 od 9.30.

Vytvořte 4-členný tým dle podmínek v propozicích a přijďte si užít spoustu adrenalínu a zábavy pro celou rodinu!
Letos jsme vám vyšli vstříc a snížili věkovou hranici jednoho dospělého na 30 let!
Ostatní podmínky zůstaly v platnosti.

Přihlásit se můžete ZDE nejpozději do 3. června 2023. Těšíme se na vás!

Kompletní propozice soutěže najdete  ZDE .

Fotogalerie z loňska je dostupná ZDE