Začínáme cvičit v nové sezóně 2020/2021

Rozvrhy tělocvičny a společenského sálu Parket pro sezónu 2020/2021 jsou zde:

TĚLOCVIČNA

SPOLEČENSKÝ SÁL PARKET

Cvičení našich oddílů začínají v nové školením roce a sezóně následovně:

• Rodiče a děti - cvičení začíná v týdnu od 7.září podle rozvrhu
  • Všestrannost žactva a míčové hry pro děti - cvičí se od čtvrtka 17. září  - tj. třetí týden v září, důvodem je den otevřených dveří v sokolovně ve čtvrtek 10. září odpoledne.
  • Zdravotní cvičení v týdnu od 7.září podle rozvrhu
  • Rekreační badminton a Míčové hry pro dospělé - oddíly hrají od 31.srpna podle rozvrhu
  • Lakros - tréninky začínají v týdnu od úterý 1.září podle rozvrhu
  • Lady Dance  (nové cvičení Lenky Peške) - začíná 23.září od 20:30 hod
  • Taichi (nové cvičení Jitky Rychnovské) - Soutěžní skupina začíná cvičit v pátek 4.září od 17:00, Taichi - začátečníci v pondělí 14. září od 17:30 a v úterý 15. září od 8:30 (ranní cvičení bude v sálu Parket)
  • Taneční oddíl KAT startuje tréninky od 1. září s tím, že nejpokročilejší děti mají první trénink 4.září a mírně pokročilé děti a začátečníci mají první tréninky od 15.září

Ostatní oddíly budou začínat svá cvičení v prvním nebo ve druhém týdnu září.