Výsledky únorového turnaje dětské interkrosové ligy

V dalším turnaji Intekrosové ligy kategorie U11 náš Sokol Zbraslav  tentokrát reprezentovali Matyáš Novák (brankář), Ondřej Novotný, Tomáš Horský, Michael Kaplan a Adéla Skramuská. Matyáš Novák znovu předvedl skvělé výkony v brance a našemu týmu se díky tréninkům začalo dařit také lépe rozehrávat, což se projevilo na počtu branek, kterými jsme zatížili konta soupeřů. Tomáš Horský vytvořil skvělou útočnou dvojici s naším novým hráčem Michaelem Kaplanem a dohromady na turnaji vstřelili krásných 12 gólů. Ondřej Novotný našel svou zodpovědnost v obraně, kde dobře blokoval střely soupeřů a Adélka Skramuská pomáhala jako vždy spoluhráčům bojovat o míč po celém hřišti.

Všem našim malým reprezentantům děkujeme za předvedený výkon a přejeme hodně štěstí do dalšího březnového kola !

Výsledky  turnaje:

Sokol Zbraslav vs. Spořilov B 1:17