Valná hromada T.J. Sokol Zbraslav - 18.3.2013 od 20 hod

Zveme všechny členy naší jednoty na valnou hromadu T.J. Sokol Zbraslav, která se koná 18.3.2013 od 20 hod v zasedací místnosti v sokolovně.

Připomínáme, že LETOŠNÍ VALNÁ HROMADA JE VOLEBNÍ a vy tedy prostřednictvím volby máte opět příležitost ovlivnit složení výboru i jména osob, které nás další roky povedou a budou zastupovat. Zároveň je to také možnost pro všechny, kteří by sami chtěli pomoci chodu jednoty a v následujících letech ovlivnit její směřování, aby se přihlásili do výboru.

Nadcházející měsíce budou pro naší jednotu z mnoha důvodů obtížné, proto Vás prosím o hojnou účast na této valné hromadě, abychom mohli vedoucí i jednotlivé členy VŠECH NAŠICH ODDÍLŮ informovat o nutných krocích, které jsme již podnikli a které ještě nově zvolené vedení bude muset provést.

za výbor jednoty

Otakar Vlasák

jednatel T.J. Sokol Zbraslav

Kontakty

Poděkování

Na činnost  TJ Sokol Zbraslav přispívají a na rekonstrukci víceúčelového sálu PARKET se podíleli:

Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Hlavní město Praha a Městská část Praha-Zbraslav.

            

 

Partneři vybavení sálu