Ukončení činnosti oddílu žákovského volejbalu

S koncem roku 2017 bohužel ukončil svou činnost oddíl žákovského volejbalu kvůli změnám v časových možnostech  vedoucích oddílu. Děkujeme všem jeho trenérům za několikaletou činnost v naší jednotě. V této chvíli bohužel nemáme k dispozici jiné cvičitele se specializací na volejbal, kteří by oddíl ve stejné podobě přebrali. Pro děti, které tento oddíl navštěvovaly můžeme v roce 2018 nabídnout stávající cvičení všestrannosti - míčových her pro děti od 10 let, které probíhá každý čtvrtek od 19 hod. Cvičení v novém roce začíná opět 11. ledna. V rámci míčvých her se věnujeme hravější formou různým míčovým hrám - v různých variantách od házené přes basketbal, volejbal, florbal, softbal po stolní tenis. Při cvičení se nezaměřujeme na výkonostní trénink, ale snažíme se dětem formou her, hříček a nácviků dodat odvahu v kolektivních sportech, radost ze hry, smysl pro spolupráci a také je přivést k pohybu a možnosti najít si kamarády jinde než u počítače nebo na mobilu.

Kontakty

Poděkování

Na činnost  TJ Sokol Zbraslav přispívají a na rekonstrukci víceúčelového sálu PARKET se podíleli:

Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Hlavní město Praha a Městská část Praha-Zbraslav.

            

 

Partneři vybavení sálu