Sokolhraní na oblastním sletu v Brandýse nad Labem

O víkendu 25. - 26. května proběhl v Brandýse nad Labem první oblastní sokolský slet, na kterém naše děti vystupovaly ve skladbě Sokolhraní. Celý víkend se pilně secvičovalo na nedělní odpoledne, kdy - ještě před večerním finálovým zápasem našich hokejistů - proběhla oficiální část pro veřejnost s celým sletovým programem vystoupení. Ačkoliv předpověď na víkend byla nejistá, nakonec počasí přálo většině vystupujících. Jen úvodní vystoupení seniorů a věrné gardy opravdu prověřilo sokolského ducha všech cvičících, kteří vydrželi skvěle odcvičit celou skladbu i v hustém dešti, který zkropil po slavnostích projevech hlavně první minuty sletu. Další cvičící už potom bojovali jen s mokrým hřištěm, na naše Sokolhraní už se počasí umoudřilo. Všichni účastníci si za svoje úsilí zasloužili velký potlesk publika, ve kterém nechyběli ani významní hosté, včetně nového starosty ČOS Martina Chlumského.

Fotografie nejen z našeho nedělního vystoupení, ale i ze sobotního secvičování jsou v [ naší fotogalerii na Zoneramě ].

Kontakty

Poděkování

Na činnost  TJ Sokol Zbraslav přispívají a na rekonstrukci víceúčelového sálu PARKET se podíleli:

Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Hlavní město Praha a Městská část Praha-Zbraslav.

            

 

Partneři vybavení sálu