Situace venkovního cvičení dětských oddílů od 10.května

Od 10. května 2021 pokračují mírná rozvolnění mimořádných opatření Ministerstva vnitra, které se týkají také cvičení a výchovných nebo rekreačních aktivit venku pro děti a mládež do 18 let při dodržení všech uvedených hygienických a preventivních opatření

S ohledem  na průběžný vývoj situace budou jednotlivé členy a také jejich zákonné zástupce kontaktovat vedoucí našich oddílů všestrannosti, abychom se společně připravili na obnovení venkovních aktivit pro naše děti v co nejlepší podobě. Vše bude také záležet na počasí v jednotlivých dnech.

Rekreační oddíly dospělých, včetně všestrannosti a zdravotního cvičení zatím bohužel stále nemají výjímku ze zákazu přístupu na venkovní sportoviště. Doufáme, že i to se brzy změní.

Těšíme se na shledanou venku!

 

Kontakty

Poděkování

Na činnost  TJ Sokol Zbraslav přispívají a na rekonstrukci víceúčelového sálu PARKET se podíleli:

Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Hlavní město Praha a Městská část Praha-Zbraslav.

            

 

Partneři vybavení sálu