Pozvánka na Zbraslavské létohry 2021

Zveme všechny sportovní nadšence, kteří chtějí se svými nejbližšími společně objevit krásu mnoha sportovních disciplín, 13. června 2021 na

1. ROČNÍK ZBRASLAVSKÝCH LÉTOHER

Jedná se o otevřený sportovní víceboj čtyřčlenných týmů v deseti rozmanitých sportovních a dovednostních disciplínách - včetně přehazované, paddleboardu, stolním tenisu nebo letním biatlonu. Užijte si nedělní sportovní atmosféru se svou rodinou či přáteli, a to venku i (jak doufáme také) uvnitř na sportovištích Sokola Zbraslav i na dalších místech Zbraslavi.

Přihlásit váš tým můžete na této stránce >>

Detaily celé akce a jednotlivých disciplín jsou ke stažení [ zde ]

PS: Občerstvení zajištěno - pivo, limo, gril, káva... :-)

Jednotlivé disciplíny budeme případně upravovat podle aktuálních hygienických opatření vlády tak, aby byly soutěže zajímavé a zároveň stále maximálně bezpečné pro Vás i vaše blízké.