Pozvánka na oslavu 130 let TJ Sokol Zbraslav 21.10.

Víte, že Sokol Zbraslav má v rodném listě stejný rok narození jako Eiffelova věž v Paříži nebo třeba malíři Josef Lada a Josef Čapek? Že v srpnu roku 1887, kdy prvních dvacet zbraslavských sokolů začalo se cvičením, mělo pražské Národní divadlo za sebou teprve čtvrtý rok po ničivém požáru nové budovy? A - kacířsky řečeno – víte, že je Sokol Zbraslav o několik let starší než věční fotbaloví rivalové Slavie a Sparta? Přijměte, prosím, pozvánku na oslavu 130 výročí našeho Sokola v sobotu 21.října 2017 od 16:30, jehož součástí bude mimo vystoupení našich oddílů také výstava o naší historii.