Oddíl volejbalu pro žactvo od 10 let má naplněnou kapacitu

Z důvodu velkého zájmu o oddíl volejbalu pro děti bohužel již nemůžeme přijmout další zájemce kromě původních členů a nových dětí, které se dostavily na úvodní hodinu v úterý 10.9. a dostaly od trenérek přihlášku.  Další rozšíření oddílu již není možné. Děkujeme za pochopení.

V případě zájmu o míčové sporty jako takové, můžeme vašim dětem ve věku 10-13 let nabídnout oddíl míčových her, kde se scházíme každý čtvrtek od 19 do 20 hod. Tento oddíl není zaměřen výkonnostně na jeden konkrétní sport, ale snaží se různými variantami míčových her dětem přinést radost ze společného soutěžení a naučit je spolupráci v týmu.

Pro děti vě věku 6-11 let se zájmem o sportovní oddíl můžeme nabídnout nový oddíl lakrosu, který vede licencovaná trenérka Anna Dočkalová - bývalá členka ženské lakrosové reprezentace ČR.

Informace o termínech cvičení v rámci obou oddílů najdete na stránce Rozvrhu cvičení.