Obnovení cvičení Rodiče a děti od pondělí 1.6.2020

Vzhledem k příznivému vývoji situace obnovujeme v Sokole opět také cvičení oddílu Rodiče a děti (vedoucí Lenka Machová) . Cvičit s nejmenšími dětmi začneme opět od pondělí 1.6.2020 za zvýšených hygienických opatření. Hodiny budou přednostně probíhat na venkovním cvičišti (pokud to počasí dovolí) a s omezeným množstvím pomůcek a vybavení. V případě vyššího počtu účastníků bude případně cvičení rozděleno do více dnů - se členy cvičení bude řešit vedoucí Lenka Machová podle aktuální situace.