Nové sportovně-společenské centrum PARKET

Pokud jste v posledních měsících procházeli kolem budovy sokolovny, jistě Vám neuniknul čilý stavební ruch v jejím přízemí. Je výsledkem naší několikaleté snahy o oživení řadu let téměř nepřístupného kinosálu Sokola Zbraslav, který byl v posledních letech využívaný jako zázemí Černého divadla. Nové sprtovní a společenské centrum s názvem PARKET vzniklo rozsáhlou rekonstrukcí tohoto reprezentativního prostoru a to za přispění MŠMT, Magistrátu hl.m.Prahy a MČ Praha Zbraslav. Naším cílem je rozšířit kapacitu sportovišť Sokola o sál, který zajistí unikátní podmínky pro taneční a jiné pohybové aktivity členů našich oddílů a také pro akce dalších spolků či organizací. Sál je bezbariérový a - i když současná situace není jednoduchá - chceme jej slavnostně otevřít na začátku sezóny 2020/2021.

Více o novém společenském centru PARKET naleznete ZDE.