Nábor děti do nového oddílu lakrosu

T.J. Sokol Zbraslav pořádá nábor dětí do nového sportovního oddílu lakrosu, který je určen pro kluky a holky ve věku 6-11 let.

Trénink bude probíhat pod vedením trenérky Anny Dočkalové působící dříve v ženském reprezentačním týmu.

První trénink spojený s náborem se uskuteční v úterý 17. září od 16:30 hod v tělocvičně Sokola Zbraslav.

S sebou si vezměte:

• sportovní obuv určenou do tělocvičny (s bílou podrážkou)
  • sportovní oblečení
  • dobrou náladu

Tréninky budou probíhat podle počtu a věkového složení dětí v úterý 16:30-17:30 a také ve středu 15:30-16:30 hod.

Bližší informace zájemcům podá trenérka Anna Dočkalová na prvním tréninku, na e-mailu: andula@lacrosse.cz nebo na tel. čísle 723 584 278