My vám ty medaile přivezeme!

V neděli 21. dubna vyrazila malá tříčlenná skupina žákyň všestrannosti ze Sokola Zbraslav za doprovodu cvičitelů na župní atletické závody, které se tradičně konaly ve venkovním atletickém areálu ZŠ Campanus na Chodově. Všechny naše závodnice opět čekaly tradiční disciplíny víceboje - sprint, skok do dálky, hod a vytrvalostní běh. Počasí se nakonec naštěstí lehce umoudřilo a i když nebylo zrovna vedro, vykukovalo na všechny účastníky zpoza mraků většinu dne také slunce. Na opalování to nebylo, ale alespoň se všichni závodníci a závodnice v neděli opravdu chtěli poctivě zahřát pohybem. 
 
Marně pátráme v archivu, jestli jsme se někdy ze župních závodů vraceli tak úspěšně jako letos! V nejmladší a nejpočetnější kategorii - Mladší žákyně I - porazila Simona Podešvová celkem 24 svých soupeřek a skončila na výborném 15. místě. V kategorii Starší žákyně IV vybojovala Markéta Vlasáková v konkurenci dalších osmnácti atletek naší Scheinerovy župy bronzovou medaili za třetí místo a ve Starších žákyních III byla Zuzana Vlasáková mezi jedenácti závodnicemi v součtu všech disciplín dokonce nejlepší a odvezla si na Zbraslav zaslouženě medaili zlatou. A to ve všech kategoriíích soupeřily se zástupkyněmi tradičně silných sokolských jednot z Vyšehradu, Kunratic, Podolí nebo sousedního Radotína. Nejen proto patří všem třem děvčatům velké poděkování za vzornou reprezentaci všestrannosti našeho Sokola na Zbraslavi. Na zdar!
 
Více fotek obsahuje naše [ Zonerama galerie zde ]
 
 

Kontakty

Poděkování

Na činnost  TJ Sokol Zbraslav přispívají a na rekonstrukci víceúčelového sálu PARKET se podíleli:

Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Hlavní město Praha a Městská část Praha-Zbraslav.

            

 

Partneři vybavení sálu