Lakrosový tým do 11 let pokračuje v ligových zápasech

I v novém roce pokračují naši malí hráči lakrosu pod vedením Anny Dočkalové v pilném tréninku i v získávání ostrých zápasových zkušeností na turnajích dětské interkrosové ligy. Čtvrtý ligový turnaj proběhl právě tuto neděli a náš tým ve věkové kategorie do 11 let opět zaznamenal zlepšení ve svých výkonech - i když třeba zatím nedokážeme držet krok se zkušenými soupeři po celý zápas, začíná mít naše hra svůj řád a roste výkon celého týmu,  brankáře i počet gólů našich střelců.

Ve 4. turnaji Intekrosové ligy kategorie U11 nás reprezentovali:  Adéla Skramuská, David Němeček, Jakub Obraz, Tomáš Horský, Ondřej Zámečník, Ondřej Novotný a brankář Matyáš Novák.

Výsledky 4. turnaje:

Sokol Zbraslav vs. Spořilov B 1:10
Sokol Zbraslav vs. Slunečnice B 1:18
Zápas o 5. místo s týmem Slunečnice B 3:12

Naše góly tentokrát vstřelili Tomáš Horský (2), Ondřej Zámečník (2) a Jakub Obraz (1).  Jakub Obraz nasbíral ze všech dosud odehraných turnajů celkem 5 gólů.

Dřžíme palce celému lakrosovému týmu Sokola Zbraslav do dalšího turnajového kola, které se odehraje  9. února.