Lakrosový oddíl vstoupil do turnajů dětské ligy

O tomto víkendu se náš lakrosový oddíl dětí pod vedením Anduly Dočkalové poprvé zúčastnil turnaje dětské ligy v interkrosu - tedy variantě lakrosu hrané v tělocvičně. Vzhledem k tomu, že náš oddíl je nový a malí hráči se teprve s tímto sportem seznamují, bylo hlavním cílem nasbírat zkušenosti, "otrkat se" a hlavně se při hře dobře pobavit. To všechno se také podařilo - přes nováčkovskou daň v podobě očekávaných vítězství našich soupeřů si naši malí hráči a hráčky turnaj moc užili a také si odnesli novou zkušenost do tréninku i dalších zápasů.

Výsledky turnaje:

Sokol Zbraslav - Spořilov B 0:13
Sokol Zbraslav - Slunečnice B 1:18

Zápas o 5. místo
Sokol Zbraslav - Slunečnice B 2:16

Kontakty

Poděkování

Na činnost  TJ Sokol Zbraslav přispívají a na rekonstrukci víceúčelového sálu PARKET se podíleli:

Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Hlavní město Praha a Městská část Praha-Zbraslav.

            

 

Partneři vybavení sálu