Hledáme nadšené cvičitele a trenéry pro nové oddíly !

VÝZVA PRO VEŘEJNOST – ZN. SPĚCHÁ!

Sokol Zbraslav hledá nové trenéry a cvičitele na nový školní rok 2020/21 pro některé z následujících sportů : volejbal, basketbal, florbal, stolní tenis, gymnastika, street dance, break dance, mažoretky, karate a další.

Pokud se těmto sportům aktivně věnujete a máte chuť vést oddíl dětí, případně dospělých pod křídly Sokola Zbraslav, nabízíme vám kvalitní zázemí se sportovním vybavením, možnost dalšího odborného rozvoje díky školením pro trenéry a cvičitele v rámci ČOS a kolektiv prima lidí, kteří žijí sportem.

V případě zájmu se ozvěte, prosím, co nejdříve Lence Šerákové na tel: 605 959 740 nebo napište na email:  zbraslav@sokol.eu .