Děti se rozloučily se školním rokem atletickým čtyřbojem

Konec školního roku znamená také přestávku ve cvičení našich dětských oddílů. Jako rozlučku se školním rokem uspořádaly oddíly všestrannosti třetí ročník atletického čtyřboje Sokola Zbraslav, který se konal v sobotu 24. června. Letos se na našem sokolském hřišti sešlo v letním počasí celkem 16 malých i větších atletů, aby ve třech věkových kategoriích porovnali své síly v krátkém i dlouhém běhu, hodu míčem a skoku do dálky. Po statečném boji se vteřinami i metry jednotlivých disciplín skončily naše závody potleskem a předáním diplomů všem závodníkům a medailí vítězům. Tradičně děkujeme rodičům za  pomoc při závodech, za trpělivost, péči o své ratolesti i dobrou náladu a děkujeme našim pomahatelkám Míše Havelkové, a Veronice Filařové za čas, který závodům věnovaly.

Odkaz na fotogalerii ze závodů je [zde].

Za T.J. Sokol Zbraslav Otakar Vlasák

ročník 2006-2007