Aktuální informace ke cvičení

Vzhledem k situaci kolem šíření nového koronaviru a vládním nařízením zůstávají sportoviště Sokola Zbraslav nadále uzavřená. Situaci pochopitelně sledujeme a budeme vás informovat, jakmile bude možné opět cvičení obnovit, alespoň opět v omezeném režimu. Nadále probíhají online aktivity některých oddílů, o kterých Vás informovali vedoucí vašich cvičení.

Protože začal nový kalendářní rok, prosíme všechny naše členy Sokola, aby zaplatili povinné roční členské příspěvky ČOS (tj. 200 Kč za děti a seniory nad 65 let, 500 Kč dospělí). Úhradu proveďte, prosím, nejpozději do 15.února 2021, a uveďte také u platby variabilní symbol svého oddílu - bližší info k platbám [ ZDE ]

Oddílové příspěvky zatím vůbec nevybíráme, dokud nebudeme znát konkrétní termíny, kdy se jednotlivá cvičení opět obnoví.

Děkujeme a přejeme všem pevné zdraví a také pevné nervy !

Vedení T.J.Sokol Zbraslav

Kontakty na vedoucí oddílů naleznete [ZDE]