MÍČOVÉ HRY PRO DOSPĚLÉ

Nábor nových členů ve věku bez omezeni proběhne ve čtvrtek 9.září 2021 v tělocvičně Sokola Zbraslav v rámci "Dne otevřených dveří" od 17:00 do 19:30 nebo v dalších hodinách podle aktuálního rozvrhu cvičení.

Tréninky:

• středa od 20:00 do 22:00 (kromě výjimek - info viz níže)

Kontakt na cvičitele, další informace - sokol.zbraslav.bdm.ntn@gmail.com

Messenger: https://m.me/sokol.zbraslav

MÍČOVÉ HRY (pro dospělé)

POJĎTE SI ZAHRÁT
florbal, fotbálek, stolní tenis nebo basket

Chtěli jste si s někým zahrát florbal, fotbálek, basketbal, volejbal nebo stolní tenis, ale bojíte se, že to moc neumíte? Chcete si zahrát s průměrně zkušenými hráči, kterým nevadí ani začátečníci a nebojí se objevovat sporty, které znají třeba jen z televize?

STAČÍ SE PŘIHLÁSIT A PŘIJÍT VE SPORTOVNÍM OBLEČENÍ !

Nedívejte se na sport jen v televizi (či hledišti),
ale pojďte si ho sami s námi zahrát !

V Sokole Zbraslav hrajeme už od ledna 2015 a rádi Vás mezi sebou přivítáme, abychom rozšířili naše řady a mohli si lépe zahrát. Poslední dobou hrajeme hlavně florbal (k dispozici jsou kromě branek a míčků i 2 sady florbalek na zapůjčení), stolní tenis (k dispozici jsou 3 profi stoly a k zapůjčení „pálky). Hrajeme i basketbal, badminton, volejbal, fotbálek, frisbee, zkoušeli jsme i lakros. Sportovní vybavení na sporty je zdarma k zapůjčení.

PŘIJĎTE MEZI NÁS A HRAJTE S NÁMI !

Zařazení do sportovních oddílů je občas výkonostně problematické a není tam prostor pro začátečníky (třeba i pokročilejší), my místo dáme a máme.

KDY? každou středu od 20:00 do 22:00
KDE? v tělocvičně sokolovny na Zbraslavi

TĚŠÍME SE NA VÁS !   S NÁMI SE NUDIT NEBUDETE :-)

KONTAKT:    sokol.zbraslav.bdm.ntn(na)gmail.com
Messanger:   https://m.me/sokol.zbraslav

Poděkování

Na činnost  TJ Sokol Zbraslav přispívají a na rekonstrukci víceúčelového sálu PARKET se podíleli: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, městská část Praha-Zbraslav a hlavní město Praha.

Partneři vybavení sálu